-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А- 95
Оголошено тендер
176 908.00
UAH
Номер:
41ac848ec5ad4a2d8a05b87bf57392e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-18-001706-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19282283
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Бочарова, будинок 11.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19282283
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Бочарова, будинок 11.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
176 908.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А- 95
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.04.2023 11:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А- 95
Кількість
3760 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описза рахунок коштів НСЗУ
Сума176 908.00 UAH