• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)

Оголошено тендер

28 626.00 UAH
Номер: 286f4240f25543b1a88147cbbda6e5db
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-17-001458-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Замовник: РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 28 626.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Примітки: У регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони без застосування електронної системи, у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів, а саме: для закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) було оголошено проведення відкритих торгів, оголошення № UA-2023-03-28-003961-a. У зв’язку з оскарженням рішення одним із учасників, відкриті торги призупинені, що унеможливлюють вчасно укласти договір на вище зазначені послуги. У приміщеннях ТСЦ РСЦ ГСЦ та РСЦ ГСЦ МВС у м. Києві знаходить спеціальна бланкова продукція сурової звітності, пристрої для ретрансферного друку посвідчень водія, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів інша бланкова продукція. У зв’язку з вище викладеним та для належного збереження майна в приміщеннях ТСЦ РСЦ ГСЦ та РСЦ ГСЦ МВС у м. Києві, є нагальна потреба у закупівлі послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони, без застосування електронної системи. Враховуючи викладене, наявні підстави застосування закупівлі без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178 («Охоронні послуги» послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони), а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; З метою здійснення закупівлі послуг за предметом: «Охоронні послуги» – за кодом ДК 021:2015 – 79710000-4 послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації з реагуванням групи швидкого реагування охорони, пропонується обрати процедуру закупівлі – без використання електронної системи відповідно до п. 4 ч. 13 постанови КМУ №1178.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.04.2023 11:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 13 послуга
Період постачання до 17.04.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума28 626.00 UAH