• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Заходи з енергозбереження (Придбання вікон для багатоквартирного житлового будинку №54 по вул. Соборності України в м.Долинська, Кропивницького району, Кіровоградської області) Металопластикові вікна 2060х1440 код ДК 021:2015: 44221100-6; Металопластикові вікна 1440х1150 ДК 021:2015: 44221100-6; Металопластикові вікна 1450х1450 ДК 021:2015: 44221100-6; Металопластикові вікна та балконі двері 2150х1860х1440 ДК 021:2015: 44221000-5; Металопластикові вікна та балконі двері 2150х1560х1440 ДК 021:2015: 44221000-5; Балконі двері 2150х660х(1450+700) ДК 021:2015: 44221200-7; Металопластикові вікна 400х1150 ДК 021:2015: 44221100-6; Металопластикові вікна 1440х1150 ДК 021:2015: 44221100-6; Металопластикові вікна 1440х1150 ДК 021:2015: 44221100-6

Оголошено тендер

2 400 000.00 UAH
Номер: e79b0749c6c1404b81d136cfefa5f9e0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-12-004069-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Долинський міськкомунгосп
Замовник: Долинський міськкомунгосп
Очікувана вартість: 2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Заходи з енергозбереження (Придбання вікон для багатоквартирного житлового будинку №54 по вул. Соборності України в м.Долинська, Кропивницького району, Кіровоградської області) Металопластикові вікна 2060х1440 код ДК 021:2015: 44221100-6; Металопластикові вікна 1440х1150 ДК 021:2015: 44221100-6; Металопластикові вікна 1450х1450 ДК 021:2015: 44221100-6; Металопластикові вікна та балконі двері 2150х1860х1440 ДК 021:2015: 44221000-5; Металопластикові вікна та балконі двері 2150х1560х1440 ДК 021:2015: 44221000-5; Балконі двері 2150х660х(1450+700) ДК 021:2015: 44221200-7; Металопластикові вікна 400х1150 ДК 021:2015: 44221100-6; Металопластикові вікна 1440х1150 ДК 021:2015: 44221100-6; Металопластикові вікна 1440х1150 ДК 021:2015: 44221100-6
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.04.2023 17:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 400 000.00 UAH