-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікроскопи різні
Оголошено тендер
145 103.00
UAH
Номер:
c15439e090b346f99609962fcc149163
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-12-005378-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 103.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мікроскопи різні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38510000-3 Мікроскопи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.04.2023 16:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мікроскоп (тип 1)
Кількість
3 штуки
Період постачання
(не задано)
Мікроскоп (тип 2)
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Мікроскоп (тип 3)
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума145 103.00 UAH