• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плити броньовані та плитоноски для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони за кодом ДК 021:2015-35810000-5 Індивідуальне обмундирування

Оголошено тендер

350 000.00 UAH
Номер: ee0b9b19b0824240b45691aca3ab5f73
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-12-002855-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
Замовник: Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плити броньовані та плитоноски для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони за кодом ДК 021:2015-35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Примітки: Відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 зі змінами (далі – Особливості) замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями. Відповідно до п.14 Особливостей закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля включається до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.04.2023 14:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Плити броньовані
Код ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Кількість 50 пара
Період постачання до 31.12.2023
Плитоноски
Код ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундирування
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума350 000.00 UAH