-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт трубопроводів теплових мереж з заміною опор від ТРП-ПТУ до вул.Європейська 56
Оголошено тендер
1 310 000.00
UAH
Номер:
9712ef50250746709938b79b7fbc575c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-11-004372-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31948866
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, 55000, Миколаївська обл., місто Южноукраїнськ, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31948866
-
Адреса:
55000, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, 55000, Миколаївська обл., місто Южноукраїнськ, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт трубопроводів теплових мереж з заміною опор від ТРП-ПТУ до вул.Європейська 56
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування:
11.04.2023 14:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 310 000.00 UAH