-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшет в комплекті з захисним склом та чохлом)
Оголошено тендер
80 000.00
UAH
Номер:
7c1e9f2fb8a84a228b9345cdedfd23b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-06-006312-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшет в комплекті з захисним склом та чохлом)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
06.04.2023 17:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшет в комплекті з захисним склом та чохлом)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 05.05.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума80 000.00 UAH