• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)

Оголошено тендер

381 600.00 UAH
Номер: e46f32c755e04027a619aa9cea76b01d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-06-003810-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Перечинська лікарня" Перечинської міської ради Закарпатської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Перечинська лікарня" Перечинської міської ради Закарпатської області
Очікувана вартість: 381 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 06.04.2023 14:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума381 600.00 UAH