-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Оголошено тендер
464 800.00
UAH
Номер:
e5c4f66d271140b09a682525f4054ab9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-30-000509-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03500016
-
Адреса:
40011, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 18/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03500016
-
Адреса:
40011, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 18/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
464 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Примітки:
Потреба 2023. Місцезнаходження замовника: м. Суми, пр. Шевченка Тараса, 18/1, м. Суми; категорія замовника: орган державної влади. Вид закупівлі - відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 Марки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.03.2023 10:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума464 800.00 UAH