• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Люки, дощоприймачі чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015:44470000-5 «Чавунні вироби»

Оголошено тендер

1 390 000.00 UAH
Номер: a8cbf9b2b9114f30a578723f2d35cdac
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-29-004598-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об`єктів водозниження і зливової каналізації"
Замовник: комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об`єктів водозниження і зливової каналізації"
Очікувана вартість: 1 390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Люки, дощоприймачі чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015:44470000-5 «Чавунні вироби»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44470000-5 Чавунні вироби
Дата опублікування: 29.03.2023 16:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 390 000.00 UAH