• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)

Оголошено тендер

408 430.00 UAH
Номер: 33926cf61c1943bc883e4a50a7c2b742
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-28-003739-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Замовник: ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Очікувана вартість: 408 430.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 28.03.2023 16:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума408 430.00 UAH