• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фарби

Оголошено тендер

140 750.00 UAH
Номер: 57a087ce7d6b4dc49f690b01e48bba21
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-28-000025-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна організація "Автобаза Державного управління справами"
Замовник: Державна організація "Автобаза Державного управління справами"
Очікувана вартість: 140 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фарби
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.03.2023 08:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Фарба автомобільна підбір SPECTRAL Base 2.0
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 40 літр
Період постачання до 31.12.2023
Фарба автомобільна NOVOL
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 25 літр
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума140 750.00 UAH