-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з усунення торцевого биття виступів валу Г-24 філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено тендер
1 401 809.94
UAH
Номер:
74657bbf6ff848b1b335ffc20ec9145c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-27-001958-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 401 809.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з усунення торцевого биття виступів валу Г-24 філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки:
УО №148-23 від 24.03.2023 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Дата опублікування:
27.03.2023 11:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти підприємства
Сума1 401 809.94 UAH