-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44310000-6 – Вироби з дроту (Флюс зварювальний АН-348А)
Оголошено тендер
49 200.00
UAH
Номер:
369d423e3b6744b9bcd94d4652cafa62
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-23-002042-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Стрийський вагоноремонтний завод" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123439
-
Адреса:
82405, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Зубенка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Стрийський вагоноремонтний завод" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123439
-
Адреса:
82405, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Зубенка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
49 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 44310000-6 – Вироби з дроту (Флюс зварювальний АН-348А)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
23.03.2023 12:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума49 200.00 UAH