• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним нососом

Оголошено тендер

213 498.70 UAH
Номер: d01caf85f25e4bf8b743337a48d2ac08
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-22-003039-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Очікувана вартість: 213 498.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним нососом
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різна
Дата опублікування: 22.03.2023 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума213 498.70 UAH