• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Харчування для хворих на фенілкетонорію

Оголошено тендер

1 991 278.00 UAH
Номер: 44a31c0599054a5da82d6d03fb82c953
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-17-003980-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Очікувана вартість: 1 991 278.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Харчування для хворих на фенілкетонорію
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.03.2023 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти обласного та державного бюджету
Сума1 991 278.00 UAH