-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015- 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Голки хірургічні)
Оголошено тендер
83 750.00
UAH
Номер:
d58f79d01ca94d8991bd96a747be8938
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-17-002708-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982525
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, буд. 288
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982525
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, буд. 288
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
83 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015- 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Голки хірургічні)
Примітки:
2220 Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження: Юридична адреса:ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100. Адреса для листування:ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100. Місце поставки товару -ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 288, м. Жмеринка,23100 . Поставка здійснюється до 31.12.2023. Найменування та кількість предмету закупівлі:ДК 021:2015- 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Голки хірургічні)-10 позицій та 1355 одиниць. Технічні, кількісні та якісні характеристики до товару вказані в Додатку № 1 до тендерної документації. Єдиним критерієм оцінки є ціна
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
17.03.2023 14:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Голка хірургічна з пружинним вушком Колюча 32мм 3/8 (кола)
Кількість
150 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка хірургічна з пружинним вушком Колюча 36мм 5/8 (кола)
Кількість
150 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка хірургічна з пружинним вушком Ріжуча 36мм 5/8 (кола)
Кількість
150 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка хірургічна з пружинним вушком Ріжуча 28мм 3/8 (кола)
Кількість
150 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка хірургічна з пружинним вушком Ріжуча 60мм 3/8
Кількість
150 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка хірургічна з пружинним вушком Колюча 41мм 5/8 (кола)
Кількість
150 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка хірургічна з пружинним вушком Ріжуча 41мм 5/8 (кола)
Кількість
150 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка хірургічна з пружинним вушком Ріжуча 60мм 5/8
Кількість
150 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка хірургічна з пружинним вушком Ріжуча 70мм 3/8
Кількість
150 штуки
Період постачання
(не задано)
Комплект для лікування переломів колінної чашечки (проволока з нержавіючої сталі )
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума83 750.00 UAH