-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації харчування
Оголошено тендер
166 580.00
UAH
Номер:
6183a81e0f084d8080a8d8bd11d80ec7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-17-001999-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33723813
-
Адреса:
33016, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Будівельників, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33723813
-
Адреса:
33016, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Будівельників, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
166 580.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування
Примітки:
категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.03.2023 11:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування осіб, що потрапили в складні життєві обставини
Кількість
2700 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума166 580.00 UAH