• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Підгузки (код ДК 021:2015: 33750000-2 -Засоби для догляду за малюками)

Оголошено тендер

129 000.00 UAH
Номер: 1a6e8652cfd54dcd8c33207a13b96390
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-17-000825-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Першотравенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Першотравенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Очікувана вартість: 129 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Підгузки (код ДК 021:2015: 33750000-2 -Засоби для догляду за малюками)
Примітки: Лот 1 Підгузки для дорослих (Код НК 024:2019:11239 - Підгузник для дорослих); лот 2 Дитячі підгузки (Код НК 024:2019:35008 – Дитячий підгузник)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.03.2023 10:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума129 000.00 UAH