-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
косильна струна
Оголошено тендер
100 470.00
UAH
Номер:
aea04b5fce8c4982bdee13f5404f1cb7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-16-004375-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНСЕРВІС" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30644336
-
Адреса:
50007, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ-ПІДПІЛЬНИКІВ, будинок 15, приміщення 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНСЕРВІС" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30644336
-
Адреса:
50007, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ-ПІДПІЛЬНИКІВ, будинок 15, приміщення 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 470.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
косильна струна
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.03.2023 14:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Косильна струна Stihl (3,0мм) або еквівалент
Кількість
18428 метри
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 470.00 UAH