-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ЄВРО-5)
Оголошено тендер
15 600 000.00
UAH
Номер:
b227734f15a4499ebc7867536720638b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-14-004698-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ПОШТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ПОШТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ЄВРО-5)
Примітки:
Закупівлю проводиться за процедурою «відкриті торги» згідно Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Відповідно до п.35 Постанови №1178 відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
14.03.2023 14:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 600 000.00 UAH