-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
Оголошено тендер
4 203 400.00
UAH
Номер:
6843cb3899d64220b6f41050cc111983
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-14-002481-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 203 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
Примітки:
У замовника є необхідність провести закупівлю відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (далі — Закон) з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі — Особливості). Відповідно до підпункту 3 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, коли публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються для будівництва, реконструкції, капітального або поточного ремонту, облаштування захисних споруд цивільного захисту, у т. ч. подвійного призначення, найпростіших споруд, укриттів. Відповідно до частини 2 статті 32 Кодексу цивільного захисту України захисні споруди цивільного захисту, споруди подвійного призначення та найпростіші укриття складають фонд захисних споруд цивільного захисту і належать до засобів колективного захисту. У замовника наявна потреба у капітальному ремонті найпростіших укриттів та провести закупівлю за предметом закупівлі Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник: 45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи; 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація»), очікувана вартість якого становить 4 203 400,00 грн.(Чотири мільйона двісті три тисячі чотириста грн.00 коп.). (далі — Закупівля). З огляду на зазначене, а також на необхідність забезпечити потребу замовника у роботах, наявні підстави здійснити Закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 3 пункту 13 Особливостей. А саме, коли публічні закупівлі робіт здійснюються для капітального ремонту облаштування захисних споруд цивільного захисту, у т. ч. найпростіших укриттів.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
14.03.2023 12:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 203 400.00 UAH