• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Клейка стрічка

Оголошено тендер

138 356.00 UAH
Номер: 016091e40398469381c182fb8160b183
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-13-000702-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Очікувана вартість: 138 356.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Клейка стрічка
Примітки: Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів Закупівля за постановою № 1178
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 13.03.2023 10:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума138 356.00 UAH