-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі даху КЗ "Березька гімназія Смизької селищної ради " в с.Берег по вул.Дмитра Момотюка, 80б
Оголошено тендер
553 400.00
UAH
Номер:
4f3ae6d2e1bb4386af7a3c8565fae9d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-10-002807-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ Березька гімназія Смизької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170824
-
Адреса:
35683, Україна, Рівненська область, Берег, вул. Дмитра Момотюка,80 Б.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Березька гімназія Смизької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170824
-
Адреса:
35683, Україна, Рівненська область, Берег, вул. Дмитра Момотюка,80 Б.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
553 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту покрівлі даху КЗ "Березька гімназія Смизької селищної ради " в с.Берег по вул.Дмитра Момотюка, 80б
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.03.2023 14:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума553 400.00 UAH