• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Цемент М-400 фасований по 25кг/мішок

Оголошено тендер

13 000.00 UAH
Номер: 264b73c94b3a4dfb9c475c50e3bcc919
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-09-002978-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Міські автомобільні дороги-1" Нікопольської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Міські автомобільні дороги-1" Нікопольської міської ради
Очікувана вартість: 13 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Цемент М-400 фасований по 25кг/мішок
Примітки: Зміни до річного плану закупівель у відповідності до наявної потреби. Закупівля проводиться у відповідності до вимог ПМКУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «ОСОБЛИВОСТІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами (надалі ПМКУ1178) та Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон). Замовника визнано підприємством, яке задіяне у ліквідації наслідків ворожих обстрілів м. Нікополь та Нікопольської громади – Розпорядження Нікопольської районної військової адміністрації №150 від 22.07.2022р. Відповідно до Переліку Наказу Мінреінтеграції від 22.12.2022 р. № 309 “Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією”, Нікопольська міська територіальна громада визнана такою, що розташована в районі проведення воєнних (бойових) дій (UA12080050000062712).
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 09.03.2023 12:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума13 000.00 UAH