• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Молоко 2,6% жирності

Оголошено тендер

192 500.00 UAH
Номер: 0249f75331b24b64a8da5dac0c560ffb
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-09-002829-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Санаторій "Ворзель" СБУ
Замовник: Санаторій "Ворзель" СБУ
Очікувана вартість: 192 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Молоко 2,6% жирності
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 09.03.2023 12:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума192 500.00 UAH