• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги автогрейдера

Оголошено тендер

150 922.20 UAH
Номер: 109fe834c3c84473bfc57c2909779318
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-09-000042-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 150 922.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги автогрейдера
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.03.2023 08:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 922.20 UAH