-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія ДК 021:2015: код 09310000-5)
Оголошено тендер
870 000.00
UAH
Номер:
7f8c99cb449844a98f730867ebeaeb49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-07-001034-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42963923
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська область, Овідіопольський район, селище міського типу Таїрове, вулиця 40-Річчя Перемоги, будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42963923
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська область, Овідіопольський район, селище міського типу Таїрове, вулиця 40-Річчя Перемоги, будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
870 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія ДК 021:2015: код 09310000-5)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
07.03.2023 10:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума870 000.00 UAH