-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Матеріально-технічне забезпечення для потреб підрозділів територіальної оборони, спеціалізована хімічна продукція для поточного ремонту автомобільного транспорту (антифриз), згідно програми. Код ДК 021:2015 - 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Оголошено тендер
3 140.00
UAH
Номер:
0a828aa329d7465f9252bb272a6b6a5a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-06-004978-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057439
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, Лубни, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057439
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, Лубни, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Матеріально-технічне забезпечення для потреб підрозділів територіальної оборони, спеціалізована хімічна продукція для поточного ремонту автомобільного транспорту (антифриз), згідно програми. Код ДК 021:2015 - 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Примітки:
Категорія замовника згідно статті 2 пункту 1 п.п 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» та деякий інших законодавчих актів України шодо вдосконалення публічних закупівель – орган місцевого самоврядування.
Закупівлю товару здійснюється відповідно до підпункту 4 пункту 13 до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами, а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Згідно розпорядження Лубенського міського голови від 03.03.2023 року № 118р. Про порядок проведення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб триторальної оборони.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.03.2023 15:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума3 140.00 UAH