-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція(Медикаменти різні)
Оголошено тендер
130 000.00
UAH
Номер:
bb93292f8fc14aaaa441fe5f321dbe2e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-02-002889-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Герцаївська міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41025351
-
Адреса:
60500, Україна, Чернівецька область, Герца, Центральна , 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Герцаївська міська лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41025351
-
Адреса:
60500, Україна, Чернівецька область, Герца, Центральна , 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція(Медикаменти різні)
Примітки:
Фармацевтична продукція(Медикаменти різні)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
02.03.2023 14:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНСЗУ
Сума130 000.00 UAH