• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків: (Інструмент світловодний для лазерної хірургії (модель LGO-Saturn Side Fiber) НК 024:2019:61474-Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення / для різних областей, Інструмент світловодний для лазерної хірургії (модель LGO-Hemorrhoid Probe) НК 024:2019: 61474-Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення / для різних областей,Кліп-аплікатор гемолок для кліпс XL(рукоятка типу “С”) 10*330 мм НК 024:2019: 35798 - Аплікатор хірургічних кліпс, багаторазового використання,Електрод крючок 5*330 (керамічний наконечник) НК 024:2019: 33596- Ендоскопічний електрохірургійний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий, Затискач атравматичний 5*330 НК 024:2019: 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий), Затискач для захвату 5*330 (подовжений) НК 024:2019: 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий, Перехідник для троакара 10-5мм (довгий) НК 024:2019: 14155 - Лапароскопічний троакар, Троакар 15*105 з автоматичним магнітним клапаном НК 024:2019: 61424 - Троакар лапароскопічний, багаторазового використання)

Оголошено тендер

340 000.00 UAH
Номер: 36e6b26ae46345b79beb93a7384972a3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-01-004117-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради
Замовник: Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 340 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків: (Інструмент світловодний для лазерної хірургії (модель LGO-Saturn Side Fiber) НК 024:2019:61474-Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення / для різних областей, Інструмент світловодний для лазерної хірургії (модель LGO-Hemorrhoid Probe) НК 024:2019: 61474-Променепровід хірургічної лазерної системи загального призначення / для різних областей,Кліп-аплікатор гемолок для кліпс XL(рукоятка типу “С”) 10*330 мм НК 024:2019: 35798 - Аплікатор хірургічних кліпс, багаторазового використання,Електрод крючок 5*330 (керамічний наконечник) НК 024:2019: 33596- Ендоскопічний електрохірургійний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий, Затискач атравматичний 5*330 НК 024:2019: 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий), Затискач для захвату 5*330 (подовжений) НК 024:2019: 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, монополярний, багаторазовий, Перехідник для троакара 10-5мм (довгий) НК 024:2019: 14155 - Лапароскопічний троакар, Троакар 15*105 з автоматичним магнітним клапаном НК 024:2019: 61424 - Троакар лапароскопічний, багаторазового використання)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.03.2023 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНСЗУ
Сума340 000.00 UAH