• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Централізова охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О

Оголошено тендер

6 300.00 UAH
Номер: 82b8ca53c5c84f53a5c5e004ebe9a7de
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-28-002876-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Замовник: Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Очікувана вартість: 6 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Централізова охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування: 28.02.2023 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Централізова охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 9 місяць
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума6 300.00 UAH