-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги з постачання готової їжі для організації шкільного харчування)
Оголошено тендер
96 310.00
UAH
Номер:
8c5c30facf9f42a49d6c7bf4b9224c65
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-24-003056-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Черкаська спеціалізована школа №27 І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367360
-
Адреса:
18024, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Сумгаїтська,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська спеціалізована школа №27 І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367360
-
Адреса:
18024, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Сумгаїтська,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
96 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги з постачання готової їжі для організації шкільного харчування)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 18024, м. Черкаси, ВУЛИЦЯ СУМГАЇТСЬКА, будинок 22; Категорія замовника: відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону; Вид закупівлі: договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи - з подальшим звітуванням (відповідно до пп.4 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.2022 №1178, а саме: в зв’язку з нагальною потребою у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів (Ідентифікатор закупівлі UA-2023-01-20-015768-a), до завершення яких у Замовника є нагальна потреба забезпечити харчування учнів.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.02.2023 16:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума96 310.00 UAH