• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з розподілу та перетікань електричної енергії

Оголошено тендер

697 985.88 UAH
Номер: 35206e79f59f41bfbeb3e3c32c10029b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-22-003351-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 697 985.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розподілу та перетікань електричної енергії
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Відсутність конкуренції з технічних причин підтверджуються тим, що згідно ст.5 Закону України "Про природні монополії" Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб'єктів природних монополій. У витязі зі зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2022 АТ «Вінницяобленерго» є природним монополістом з розподілу електричної енергії Вінницької області, що підтверджується наданим Антимонопольним комітетом України витягом зі Зведеного переліку суб'єктів природних монополій
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 22.02.2023 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума697 985.88 UAH