-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
2 945 200.00
UAH
Номер:
f76e16d50aac43739cdfa176fa780f1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-22-005334-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТРИЙСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13802089
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, Вул. О.Басараб, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТРИЙСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13802089
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, Вул. О.Басараб, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 945 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
МНН:
atorvastatin and ezetimibe Atorvastatin and ezetimibe
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.02.2023 15:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласний бюджет на кошти НСЗУ
Сума2 815 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума130 000.00 UAH