• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Вугілля кам'яне

Оголошено тендер

290 000.00 UAH
Номер: 1fbfa947889e4a33adb5dc4b466c3f09
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-22-002845-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МАР'ЯНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МАР'ЯНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 290 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам'яне
Примітки: Закупівля здійснюється в зв'язку з нагальною потребою придбання вугілля для закладу освіти та виникненням об'єктивних обставин, що унеможливили дотримання строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів з особливостями.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 22.02.2023 14:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума290 000.00 UAH