-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з вивезення рідких нечистот
Оголошено тендер
2 039.40
UAH
Номер:
26f99ec52c8d45909b07b49959c33bcd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-22-002508-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Управління освіти,молоді та спорту Петриківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42664633
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Петриківка, проспект Петра Калнишевського 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти,молоді та спорту Петриківської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42664633
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Петриківка, проспект Петра Калнишевського 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 039.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з вивезення рідких нечистот
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.02.2023 11:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з вивезення рідких нечистот
Кількість
12 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 039.40 UAH