• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території Гостомельської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області»

Оголошено тендер

796 500.00 UAH
Номер: c75dd431739e41db81543c6c482c9025
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-16-004261-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 796 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з благоустрою населених пунктів, а саме: ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території Гостомельської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.02.2023 16:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума796 500.00 UAH