-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Накладка ізолююча (полімеркомпозиційна) 6-ти отвірна для рейок типу Р65 ЛОТ№1 Накладка ізолююча (полімеркомпозиційна) 6-ти отвірна для рейок типу Р65 ; ЛОТ№2 Накладка ізолююча (полімеркомпозиційна) 6-ти отвірна для рейок типу Р65 Код ДК 021:2015 - 34940000-8 Залізничне обладнання
Оголошено тендер
16 001 280.00
UAH
Номер:
682f34fd97fe422ab11575b5f5f2656a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-16-000369-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
16 001 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Накладка ізолююча (полімеркомпозиційна) 6-ти отвірна для рейок типу Р65 ЛОТ№1 Накладка ізолююча (полімеркомпозиційна) 6-ти отвірна для рейок типу Р65 ; ЛОТ№2 Накладка ізолююча (полімеркомпозиційна) 6-ти отвірна для рейок типу Р65 Код ДК 021:2015 - 34940000-8 Залізничне обладнання
Примітки:
план ТМР; Протокол УОШ від 14.02.2023 № 122
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнання
Дата опублікування:
16.02.2023 09:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласні кошти
Сума16 001 280.00 UAH