• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дріт зварювальний

Оголошено тендер

1 304 709.12 UAH
Номер: 4c4fe8c1e66f4159af6a3d0db924d82f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-15-003981-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "РЕФРИЖЕРАТОРНА ВАГОННА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "РЕФРИЖЕРАТОРНА ВАГОННА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 1 304 709.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дріт зварювальний
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 15.02.2023 16:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 304 709.12 UAH