-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо.
Оголошено тендер
287 200.00
UAH
Номер:
542185c2152b4a03931f07b2af7ab39f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-09-006628-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державна установа "Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469731
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Смілянська, 120/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469731
-
Адреса:
18007, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Смілянська, 120/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
287 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95; Газ скраплений; Дизельне паливо.
Примітки:
Підстава для проведення закупівлі - пп.6 п.13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі - Постанова) - відмінено відкриті торги (закупівля UA-2023-01-30-010259-a ) через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом.
Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.02.2023 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний та/або спеціальний фонд
Сума287 200.00 UAH