-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Комплексне технічне обслуговування, підтримання експлуатаційної придатності та централізованого нагляду систем протипожежного захисту
Оголошено тендер
54 450.00
UAH
Номер:
d91741c51f664e28862aceec059be35e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-08-004163-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20015794
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Антона Цедіка, буд 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20015794
-
Контактна особа:
Кондратюк Олена Сергіївна +380442021700 zakupivli@dec.gov.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Антона Цедіка, буд 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
54 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплексне технічне обслуговування, підтримання експлуатаційної придатності та централізованого нагляду систем протипожежного захисту
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, відповідно до пункту 11, підпункту 12 пункту 13 "Особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
08.02.2023 15:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) системи диспетчеризації (системи димо-тепловидалення, управління вогнезатримуючими клапанами), протягом 11 місяців 2023 року
Кількість
11 послуга
Період постачання
(не задано)
Цілодобове спостереження за системами протипожежного захисту, протягом 11 місяців 2023 року
Кількість
11 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума54 450.00 UAH