-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09130000-9 - Нафта і дистиляти(09132000-3 Бензин;09133000-0 Нафтовий газ скраплений)
Оголошено тендер
473 000.00
UAH
Номер:
c8cfbe9049be4921aa014f7d3215656d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-06-004354-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38682646
-
Адреса:
19003, Україна, Черкаська область, місто Канів, вул.Успенська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38682646
-
Адреса:
19003, Україна, Черкаська область, місто Канів, вул.Успенська,15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
473 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09130000-9 - Нафта і дистиляти(09132000-3 Бензин;09133000-0 Нафтовий газ скраплений)
Примітки:
(бензин марки А-92; газ скраплений для автомобілів). Закупівля здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.02.2023 16:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти нсзу
Сума473 000.00 UAH