-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М’ясо (Яловичина охолоджена)
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
488d3c627ebe49fdb07145f72b7e983d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-06-000735-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради «Нагуєвицька спеціальна школа »
×
-
Код ЄДРПОУ:
20829864
-
Адреса:
82126, Україна, Львівська область, Дрогобицький район, Дрогобицький р-н, с.Нагуєвичі, вул.Шкільна,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради «Нагуєвицька спеціальна школа »
×
-
Код ЄДРПОУ:
20829864
-
Адреса:
82126, Україна, Львівська область, Дрогобицький район, Дрогобицький р-н, с.Нагуєвичі, вул.Шкільна,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясо (Яловичина охолоджена)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.02.2023 09:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
М’ясо (Яловичина охолоджена)
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума240 000.00 UAH