• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

М'яке балетне взуття (балетки) (Код ДК 021:2015 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного)

Оголошено тендер

171 600.00 UAH
Номер: 7c9682249b3a41bdb17d3bf9d785fd60
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-03-004055-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ
Замовник: ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ
Очікувана вартість: 171 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М'яке балетне взуття (балетки) (Код ДК 021:2015 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного)
Примітки: Закупівля здійснюється на підставі та з урахуванням положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII (із змінами), а також пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами). Замовник цієї процедури закупівлі не вимагає надання учасником забезпечення своєї тендерної пропозиції. Замовник процедури закупівлі не вимагає забезпечення виконання договору про закупівлю. Тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення даних відкритих торгів (з особливостями), не буде розглядатися та буде відхилена відповідно до абз. 13 п. 41 Особливостей.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Дата опублікування: 03.02.2023 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума171 600.00 UAH