• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Азотні добрива

Оголошено тендер

1 939 200.00 UAH
Номер: ad33beba372e4ebf95ac29e998b0b0cd
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-03-003179-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА ІНСТИТУТ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 1 939 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Азотні добрива
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 03.02.2023 13:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 939 200.00 UAH