-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Матеріально-технічне забезпечення для потреб територіальної оборони,спеціалізована хімічна продукція для поточного ремонту автомобільного транспорту (засіб для палива 1л. флакон) згідно програми. Код ДК 021:2015 - 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Оголошено тендер
440.00
UAH
Номер:
6e26cda41b9f4c5b9c2e8636f645a3b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-02-004555-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057439
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, Лубни, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057439
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, Лубни, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Матеріально-технічне забезпечення для потреб територіальної оборони,спеціалізована хімічна продукція для поточного ремонту автомобільного транспорту (засіб для палива 1л. флакон) згідно програми. Код ДК 021:2015 - 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
Примітки:
Категорія замовника згідно статті 2 пункту 1 п.п 1 ЗУ «Про публічні закупівлі» та деякий інших законодавчих актів України шодо вдосконалення публічних закупівель – орган місцевого самоврядування.
Закупівлю товару здійснюється відповідно до підпункту 4 пункту 13 до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами, а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Згідно розпорядження міського голови від 27.01.2023 року № 53р. Про порядок проведення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб триторальної оборони.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.02.2023 13:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума440.00 UAH