• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

М’ясо охолоджене (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо)

Оголошено тендер

497 450.00 UAH
Номер: f83341d201d34db4930a0be29ed5244d
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-01-002383-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КЗ "Черкаський геріатричний пансіонат ЧОР"
Замовник: КЗ "Черкаський геріатричний пансіонат ЧОР"
Очікувана вартість: 497 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М’ясо охолоджене (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо)
Примітки: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 01.02.2023 12:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума497 450.00 UAH