• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори)

Оголошено тендер

3 240 000.00 UAH
Номер: 90c97e2814b8432cb8e7b8b5a7170740
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-31-007244-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва
Замовник: Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва
Очікувана вартість: 3 240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори)
Примітки: Закупівля здійснюється з метою соціального захисту малозахищених верств населення міста Києва, а саме для забезпечення продуктовими наборами малозабезпечених, одиноких громадян та інших верств населення, які перебувають на обліку у Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району міста Києва та мають право на їх отримання відповідно до Порядку забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням та /або продуктовими наборами малозабезпечених, одиноких громадян та інших верств населення, затвердженого наказом Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.02.2022 № 37, зареєстрованого 21.02.2022 за № 75/736 Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) в межах видатків, передбачених на цю мету міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам» на 2022–2024 роки», що затверджена рішенням Київської міської ради від 07.10.2021 № 2726/2767. Річний план затверджений протокольним рішенням Уповноваженої особи від 31.01.2023 № 03.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ: 2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування: 31.01.2023 17:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет м. Києва, міська цільова програма «Турбота. Назустріч киянам» на 2022–2024 роки», затверджена рішенням Київської міської ради від 07.10.2021 № 2726/2767
Сума3 240 000.00 UAH