-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95
Оголошено тендер
331 500.00
UAH
Номер:
404141559424451983716c67b03b6b48
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-31-005316-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Галицька районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20847537
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул.Ф.Ліста, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Галицька районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20847537
-
Контактна особа:
Кушляк Данило Володимирович 380322546604 kushlyak89@gmail.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул.Ф.Ліста, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
331 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95
Примітки:
ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти - Бензин А-95 (номенклатурна позиція згідно ДК 021-2015-09132000-3 - Бензин)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.01.2023 15:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
6500 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума331 500.00 UAH